به اتوبار ملیباربری جنت آباد ) خوش آمدید

باربری جنت آباد برای همشهریان عزیز در این منطقه  از صفر تا صد این فرآیند را برای شما انجام می دهند. اسباب کشی و جابه جایی اسباب و وسایل یکی از کارهای سخت و زمان بر و در عین حال طاقت فرسا می باشد.ما در کنار شما هستیم که شما بتوانید این کار طاقت فرسا را به راحتی انجام دهید.

مرحل کار ما  در باربری جنت آباد به شرح زیر است :

۱- بسته بندی اسباب و وسایل

اولین کار و مهمترین کار در فرآیند اسباب کشی منازل فرآیند بسته بندی اسباب وسایل می باشد.شاید در نظر شما این کار به ظاهر مهم نباشد اما این را بدانید اگر بتوانید وسایل را به بهنرین شکل بسته بندی کنید , فرآیند جابه جایی برای شما راحت تر می باشد , یکی دیگر از مزیت هایی دیگری که این کار دارد وسایل شما کمترین آسیب را در هنگام جابه جایی دارد.

۲- حمل کالا و اسباب و سایل

مرحله دوم بعد از اسباب کشی حمل کالا می باشد. این که این وسایل چگونه باید جابه جا شود تا آسیب نبینید.حمل کالا در خانه هایی که شاید ویلایی باشند بسیار راحت تر از خانه هایی آپارتمانی می باشد.
در خانه های آپارتمانی چه آسانسور باشد و چه آسانسور نداشته باشد به دلیل فضای کمی که در میان راه پله ها وجود دارد حمل وسایلی چون یخچال و گاز و..و بسیار سخت می باشد , اتوبار ملی با داشتن تیمی زبده و ماهر اسباب و وسایل شما را بدون هیچ آسیبی جا به جا می کند.

۳- جابه جایی بین شهری

اگر مبدا شما تهران و مقصد شما شهرستان های دیگر می باشد نگران نباشید اتوبار ملی این جابه جایی را برای شما انجام میدهد.

۴- جابه جایی وسایل  و اسباب کشی  ادارات و شرکت ها

همانطور که میدانید جابه جایی وسایل اداره و شرکت ها کاملا با فرآیند اسباب کشی خانه متفاوت است.گروه اتوبار ملی با عنوان باربری تهران این کار را برای شما انجام می دهد.

نکته هایی مهم در بسته بندی وسایل آشپزخانه

شما نمی توانید ماشی لباسشویی یا یخچال را در جعبه قرار دهید پس باید اقداماتی را انجام دهید که این وسایل ها کمترین آسیب را ببینند.

  1. تمام وسایل های درون یخچال را خالی کنید و آن را اگر نیاز به تمیز کردن دارد نظافت کنید.
  2. درب های یخچال را با چسب های ۵ سانتی محک از چند قسمت ببندید تا در هنگام جابه جایی باز نشود.
  3. سیم یخچال , ماشین لباسشویی و وسایلی از این قبیل را جمع آوری کرده و با چسب ۵ سانتی بچسبانید تا در هنگام جا به جایی جلوی دست و پا نیافتند و همچنین آسیب نبینند.
  4. وسایل شکستنی را علاوه بر روزنامه های ضخیم می توانید در ورقه های پلی استایرن بپیجید.

نکته هایی در بسته بندی وسایل( باربری جنت آباد )

  1. وسایل الکترونیکی دارای ارزش و اهمیت فراوانی هستند پس باید مراقب وسایل الکترونیکی خودمان باشیم,این وسایل الکترونیکی مانند تلوزیون را بهتر است در بسته بندی خودش اگر هنوز آن را نگه داشتیم قرار دهیم
  2. وسیله دیگر کامپیوتر می باشد اگر لپ تاپ دارید آن را خودتان می توانید بیاورید اما اگر کامپیوتر شما رومیزی یاpc  می باشد حتما یه پشتیبانی از اطلاعات بگیرد تا اگر در اسباب کشی اتفاقی برای سیستم افتاد اطلاعات شما از دست نرود.
  3. فرش ها را رول کنید اگر فرش های خود را رول نکنید در اسباب کشی به اصطلاح شکسته یا همان جای تا کردن روی فرش می ماند.
  4. یک شب قبل از اسبا بکشی تخت خواب ها را جمع کنید,سعی کنید پیچ و مهره های مربوط به هر تخت را در نایلو و بسته ای با ذکر اتاق شخص بنویسید تا در هنگام بستن مجدد آن دوباره دچار مشکل نشوید.

اتوبار ملی با ارائه خدمات باربری تهران در منطقه جنت آباد ( باربری جنت آباد شمالی ,  باربری جنت آباد جنوبی ) برای همشریان عزیز ساکن این  منطقه انجام وظیفه می کند.

انجام تمام فرآیند اسباب کشی منازل برای شرکت ها و ادارات  هم جزو خدمات اتوبار ملی می باشد.

اتوبار ملی با ارائه خدمات باربری تهران در منطقه جنت آباد ( باربری جنت آباد شمالی , باربری جنت آباد جنوبی ) برای همشریان عزیز ساکن این  منطقه انجام وظیفه می کند.

باربری جنت آباد با داشتن سابقه فعالییت بیش از چند دهه در زمینه باربری و حمل اثاثیه دارات و منزل ادارات افتخار دارد که همانند گذشته و با تلاشی بیشتر و کیفیتی بهتر از قبل به ساکنین جنت آباد و شهرک غرب تهران خدمات خود را ارائه دهد و در ارتقاء سطح رظایت مندی مردم این منطقه تلاش کند.

برای بسته بندی لوازم خود چند روز زودتر از اسباب کشی با باربری جنت آباد تماس بگیرید .

پرسنل باربری جنت آباد

باربری جنت آباد با کادری مجرب شامل متخصصین بسته بندی بار و لوازم منزل و لوازم ادارات و شرکت و همچنین کارگران متخصص حمل بار ، آماده انجام وظیفه در امور حمل بار و جا به جایی لوازم منزل و ادارات ، برای شما عزیزان می باشد .

خدمات حمل و نقل و جا به جایی باربری جنت آباد

باربری جنت آباد آماده سرویس دهی با بیش ۱۰۰ کامیون و وانت و تریلی ، به تمام نقاط شهر تهران و حمل بار به نقاط بین کشور در تمامی نقاط کشور می باشد.دیگر نگران مسافت نباشید ,اتوبار ملی این مشکل را برای شما حل کرده است و از تهران به همه نقاط ایران در خدمت هموطنان عزیز می باشد.باربری جنت آباد

خدمات بسته بندی باربری جنت آباد

ما با آخرین استانداردهای بسته بندی و حمل و نقل کالا برای حمل اثاث و لوازم سبک و سنگین منازل و ادارات بوسیله باربری جنت آباد آماده خدمت رسانی می باشیم.

برای بسته بندی لوازم و وسایل از لوازم مخصوص مثل چسب های ضد ضربه ، ضربه گیر های حباب دار و ضد آب و … استفاده میشود .

تلفن های تماس باربری جنت آباد

۴۴۳۲۳۷۹۰

۸۸۵۶۲۵۷۹

تلفن تماس با مدیریت باربری جنت آباد

۰۹۱۲۹۵۸۲۵۲۲

تلفن انتقادات ، پیشنهادات ، شکایات از باربری جنت آباد

۲۲۷۲۲۹۷۴

خدمات تخصصی باربری جنت آباد

استفاده و بکارگیری از پرسنل آموزش دیده جهت بسته بندی لوازم حساس و شکستنی جهت آسیب نرسیدن به لوازم

حمل و جابجایی لوازم سنگین و حساس مثل پیانو ، یخچال ساید بای ساید ، بوفه ، گاو صندوق و …

بسته بندی با استفادو از بابل رپ و استرچ رپ که در برابر ضربه ، آب و حرارت مقاوم هستند

صدور بیمه نامه بار برای بارهای اتوبار ملی جهت جبران خسارت های احتمالی به بار

ارائه خدمات به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی تمام خدمات جهت رفاه مشریان گرامی

ارائه کارتن و سلفون و بابل رپ در ابعاد و ضخامت های مختلف جهت بسته بندی ، جابجایی و اثاث کشی لوازم خانگی و اداری

بسته بندی مخصوص جهت تخت خواب

بسته بندی مخصوص جهت مبلمان

بسته بندی مخصوص جهت فرش

بسته بندی مخصوص لباس

بسته بندی مخصوص رخت خواب

بسته بندی مخصوص تلوزیون های LCD و LED

بسته بندی مخصوص بوفه و لوازم شیشه ای

بسته بندی مخصوص فریت لوازم جهت محموله های بین المللی به سایر نقاط دنیا

بسته بندی مخصوص جهت حمل به تمام نقاط تهران

مجهز به بیش از ۳۰ دستگاه حمل بار مثل وانت پیکان و وانت نیسان و …

مجهز به بیش از ۵۰ دستگاه خاور و کامیون و کامیونت باری و مسقف و دارای چادر

مجهز به بیش از ۲۰ دستگاه تریلی باری و چادری و مسقف جهت بار های بین شهری و ترانزیت بین مرزی

کلیه محصولات استفاده شده در بسته بندی کالا اعم از ضربه گیرها ، محافظ ها ، کارتن ها و چسب ها از مواد درجه یک میباشد.

تاریخچه جنت آباد برای افرادی  که علاقه مند به این محله می باشند:

جنت آباد به محله ای در نطقه  پنج شهرداری تهران که در شمال غرب واقع شده است می گویند که از نظر منطقه ایی و هم جواری با منطق دیگر با محله های شهران در شمال به حصارک از جنوب به خیابان کاشانی و از شمال شرقی به چهار دیواری و پونک ختم می شود. از نظر دسترسی به بزرگراه ها نیز بزرگراه آبشناسان در جنوب و بزرگراه همت در شمال دسترسی دارد که این مزیت خوبی جهت دسترسی به مجله می باشد.

از نظر دسترسی به مترو هم برای این منطقه خط چهار مترو در این منطقه ایستگاه های در نظر گرفته شده است که در حال ساخت می باشد و می تواند دسترسی مردم این منطقه را به دیگر مناطق شهر سرعت ببخشد.

از نظر مراکز درمانی نیز این منطقه دارای چند درمانگاه شبانه روزی از جمله درمانگاه الیاد و درمانگاه شبانه روزی جنت آباد می باشد که می تواندبه نیازهای درمانی مردم منطقه باسخ دهد

برای مردم این منطقه چند بازار میوه و تره بار در نقاط مختلف این منطقه مثل میوه و تره بار نگین غرب در ابتدای خیابان جنت آباد در نظر گرفته شده است .از مراکز مهم اداری و دانشگاهی که در این منطقه خوش آب و هوا در نظر گرفته شده است می توان به دانشگاه واحد علوم و تحقیقات ، اداره اتباع خارجی ، باشگاه پرسپولیس ، مرکز خرید کوروش ، مرکز همایش های آدینه ، دانشگاه مهندسی جوش ایران و .. نام برد که نقش بسزایی در منطقه دارا می باشند.

منشور خدمت باربری جنت آباد

هدف باربری جنت آباد جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد.همشهریان و مشتریان عزیز می توانند فقط با یک تماس با باربری جنت آباد جنوبی بدون دغدغه و نگرانی و حتی در ایام تعطیلات به صورت شبانه روزی و کاملا تضمینی با برآورده هزینه ها ، وسایل و کالای خود را به راحتی جابجا نمایند.
باربری جنت آباد با ارائه خدمات تخصصی در امر بسته بندی با تجهیزات کاملا مدرن و با نیروهای مجرب و دوره دیده خود را مکلف میداند در ارائه ی حمل بار بین شهری با یک برنامه ریزی اصولی و دقیق و جلوگیری از هرگونه خسارات احتمالی که ممکن است به وسایل گرانبهای شما وارد شود در قبال شهروندان عزیز مسئولیت پذیر بوده و یک خاطره ی شیرین را برای شما به ارمغان می آورد. باربری جنت آباد بهترین ها را برای شما خوستار است.

باربری جنت آباد از جمله برترین باربری های تهران ملی( باربری ملی) محسوب می شود. باربری جنت آباد با افتخار در خدمت شهروندان منطقه جنت آباد و غرب تهران است.

باربری جنت آباد با استفاده از چرخ های دستی و امکانات و وسایل حمل و نقل بسته های بسته بندی شده را جابجا می نماید. پس بهتر است قدرت نمایی را کنار بگذارید و تمامی کارها رو به باربری جنت آباد شمالی بسپارید. تا به کمرتان آسیبی وارد نشود. انجام اصولی کارها از ویژگی های ما می باشد.
باربری جنت آباد بسته ها و کارتن ها را طوری در کامیون جا میدهد و میچیند که در هنگام حرکت و در طول مسیر بسته ها جابجا نشوند و در طول مسیر کارگرانی داخل کامیون مراقب وسایل شما هستند.
باربری جنت آباد با دارا بودن رانندگان خبره و ماهر و آشنا به جاده در طول مسیر و در پیچ های تند تمامی جوانب احتیاط را بجا می آورند.

همواره همکاران باربری جنت آباد با در نظر گرفتن خواست مشتری و با تکیه بر تخصص و مشتری مداری در جلب رضایت مشتریان عزیز می کوشند و خدماتی حرفه ای را در این زمینه به مشتریان خود و کسانی که به ما اعتماد می کنند ارائه می دهند، چرا که اعتماد و رضایت شما همواره مهم ترین اصل برای باربری جنت آباد می باشد.

در صورت نیاز به استفاده از خدمات سایر باربری های تهران مووینگ  می توانید با باربری های زیر تماس بگیرید

باربری های برگزیده شمال تهران:
باربری جردن – باربری سعادت آباد – باربری میرداماد– باربری ونک – باربری پاسداران– باربری شهرک غرب

باربری های برگزیده غرب تهران:

باربری گیشا– باربری مرزداران– باربری جنت آباد

باربری های برگزیده مرکز تهران :

باربری یوسف آباد

باربری جنت آباد شمالی , باربری شهران , باربری پونک , باربری ستارخان , باربری جنت آباد جنوبی , باربری مرزداران , اتوبار دهکده , باربری کاشانی , باربری جنت قم ,جنت بار استان تهران، تهران , اتوبار شهران , باربری شهرزیبا , باربری تهرانسر , اتوبار شهرزیبا , باربری محدوده پونک , باربری سردارجنگل, اتوبار پونک ,باربری تهران, پونک بار , باربری صادقیه , باربری شهرآرا , باربری خیابان ستارخان , اتوبار شهرارا , اتوبار ستارخان , اتوبار طرشت , باربری گیشا , باربری ولنجک ,اتوبار مرزداران , اتوبار دهکده المپیک , باربری دهکده المپیک , باربری شهرک راه اهن ,باربری فرشته, باربری جنت اباد , باربری فردوس,باربری کامرانیه

باربری جنت آباد

از اینکه باربری جنت آباد را برای یک حمل بار و جا به جایی سریع و بدون دردسر و بی دغدغه انتخاب کردید

از شما سپاس گذاریم.