باربری ونک 30%تخفیف ویژه 88562579

/باربری ونک 30%تخفیف ویژه 88562579
باربری ونک 30%تخفیف ویژه 88562579 2018-09-02T11:25:16+00:00

باربری ونک

  • اثاث کشی: استفاده از کادر حرفه‌ای جهت انجام خدمات اثاث کشی
  • بسته بندی: ارائه‌ خدمات حرفه‌ای و پیشرفته در امر بسته ‌بندی و حمل وسایل
  • حمل و نقل آسان: حمل و نقل آسان و مطمئن با قیمت مناسب
  • خدمات 24 ساعته: ارائه‌ خدمات همه روزه و بصورت شبانه‌ روزی در اسرع وقت

باربری ونک در زمینه باربری شهری و بین شهری ضمن سپاسگذاری و قدردانی از اعتماد و انتخاب شما هموطنان گرامی ، خدمات خود را بصورت شبانه روزی و در تمامی روزهای سال با نرخ مناسب ( پایینتر از هزینه کارشناسی ) ارائه مینماید.
معتقد است که بهترین راه موفقیت ( مادی و معنوی ) احترام و رعایت حقوق شهروندان است و همواره در تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل و نقل خود رادر بالاترین سطح ممونک ارائه نماید تا خستگی ناشی ازیک اسباب کشی و حمل و نقل را بدست فراموشی بسپارید.
تماس با شرکت حمل و نقل و باربری ملی بار ونک ( ارائه دهنده برترین خدمات حمل و نقل شهری و اتوبار در ونک ) سریعترین و آسانترین راه حل برای جابجایی آسان و بدون استرس است !
اگر قصد باربری یا اثاثکشی دارید و تجربه کافی در این زمینه ندارید و یا میخواهید وسیله ای را از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل ونکید و یا بهر دلیلی نیاز به خدمات حمل و نقل در ونک دارید ، باربری انصاف بار آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.


خدمات باربری ونک

بسته بندی وسايل در اسباب کشی:مفتخر است با استفاده از جدیدترین فناوری‌ها و موارد اولیه شامل انواع پکیج‌ها و بسته‌بندی‌ها به همراه متخصصان آموزش‌دیده، در انجام این کار و رفع این مشکلات شما را یاری رسانند. با ارسال درخواست خود به صورت ونک، کارشناسان ما، بهترین PACK را بر حسب نیاز شما انتخاب می کند.

باربری ونک اسباب کشی ادارات ، اثاث کشی منازل:

ونک بار پس از سالها ارائه خدمات در امر اسباب کشی و جابجایی اثاثیه منزل اداری و تجاری با کادری از متخصصین مجرب و کامیون های مجهز و مخصوص اثاث کشی و نیز با استفاده از ابزار نوین و مخصوص، بهترین کیفیت را به مشتریان خود هدیه می نماید.رضایت مشتریان از مهمترین دست آوردهای انصاف بار است.

شعبه ونک – 88562579

مدیریت – 09129582522

انتقاد و پیشنهاد – 22722974

 

 

تماس با ما