باربری گیشا با 30% تخفیف ویژه88562579

/باربری گیشا با 30% تخفیف ویژه88562579
باربری گیشا با 30% تخفیف ویژه88562579 2018-05-27T15:03:28+00:00

باربری گیشا

باربری گیشا | اتوبار گیشا | وانت تلفنی گیشا

باربری  گیشا در منطقه گیشا واقع شده که در کوی نصر یا به عبارت معمول تر گیشا که در ابتدا گیشا بود. باربری ملی بار دفتر باربری و اتوبار گیشا در  غرب تهران واقع در منطقه ۲ تهران است.

باربری گیشا برای جلوگیری از وارد آمدن خسارت های مالی به شما عزیزان تمام اثاثیه و بارهای شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می نماید. باربری و اتوبار گیشا باربری ملی در تهران است.

باربری گیشا به شما توصیه می کند هنگامی که قصد اثاث کشی دارید تغییر آدرس خود را به ادارات مربوطه از جمله شرکت برق و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت و … اطلاع دهید تا زمانیکه به خانه جدید نقل مکان می کنید همچنان به این خدمات دسترسی داشته باشید. باربری و اتوبار گیشا

اتوبار گیشا به شما توصیه می کند لوازم و اثاثیه هایی را که نیاز ندارید با قیمت دست دوم بفروشید و یا به سازمان های خیریه اهدا کنید. کم کردن اثاثیه های غیرضروری هزینه های اثاث کشی را کاهش می دهد. باربری و اتوبار گیشا

شماره های تماس دفتر گیشا: 88562579

 

آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین گیشا می باشد. باربری گیشا به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین گیشا می باشد.

باربری گیشا دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری و همچنین دارای بیش از 15 سال سابقه کار باربری می باشد . باربری گیشا تمامی کارکنان خود را با استفاده از تجارب خود آموزش میدهد تا در صورت لزوم به ساکنین گیشا در رفع مشکلاتشان کمک نماید.

اتوبار گیشا تمامی بارها و اثاثیه های مشتریان را در سطح کشور جابجا می نماید و همچنین اتوبار گیشا بارها را به شهرک های صنعتی نیز بار می زند.  باربری گیشا هزینه باربری را با توجه به نرخ اتحادیه حساب می نماید.

آماده سرویس دهی به تمام نقاط تهران می باشد. اتوبار گیشا  همچنین دارای خاورهای بزرگ و وانت شبانه روزی ، دارای بیمه نامه ، دارای لوازم بسته بندی و سلفن کشی کلیه وسایل،قابلیت جابجایی انوع وسایل و باکارگران با تجربه آماده ارائه هرگونه خدمات باربری در کوتاهترین زمان ممکن به همشهریان ساکن گیشا می باشد.

بیمه نامه های باربری گیشا قبل از جابجایی وسایل صورت می گیرید. باربری گیشا بیمه وسایل و بارها را به صورت رایگان به مشتریان ارائه می دهد.

اتوبار گیشا با در نظر گرفتن مشغله های کاری که اکثر افراد با آن مواجه هستند دست بکار شده است تا برای رضایت حال مشتریان و بوجود آوردن یک اسباب کشی راحت و بی دغدغه خود باربری اقدام به بسته بندی وسایل منزل و بارهای شما عزیزان بنماید. باربری گیشا برای سالم رساندن وسایل شما عزیزان به مقصد از انواع وسایل لازم رای بسته بندی اثاثیه استفاده می کند. باربری گیشا از سلفون . مجله . فیبر . کارتون های محکم مخصوص باربری .چسب های محکم برای بسته بندی استفاده می نماید.

بسته بندی کار بسیار حساس و ظریفی می باشد به همین دلیل این وظیفه را به کارکنان حرفه ای و آموزش دیده خود می سپاریم.

باربری و اتوبار گیشا سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. برای جابه جایی بارهای اندک و کم خود از وانت تلفنی گیشا استفاده کنید. با این سرویس باربری گیشا می توانید بارهای خود را با صرف هزینه کمتری جابه جا کنید.

با ما تماس بگیرید:

مدیریت – 09129582522

انتقاد و پیشنهاد-22722974

تحولی آرامبخش با گیشا بار

تماس با ما