باربری پاسداران ، اتوبار پاسداران در تهران و ارائه خدمات باربری و بسته بندی

باربری پاسداران زیر مجموعه باربری ملی تهران آماده ارائه خدمات باربری و بسته بندی در تهران و شهرستانها با کمک بهترین پرسنل باربری و بسته بندی می باشد ، اتوبار پاسداران یکی از باربری های فعال در منطقه مرکز تهران است که با داشتن سابقه چند دهه ایی در عرصه خدمات باربری و اتوبار ، جا به جایی ، اثاث کشی ، حمل و نقل و … بهترین خدمات خود را با ضمانت صد در صدی به انجام می رساند ، شما می توانید با شماره های باربری ملی در تهران و شعبات تهران تماس گرفته و صفر تا صد اثاث کشی خود را به ما بسپارید.

باربری پاسداران

سرویس دهی در کلیه مناطق تهران و شهرستان ها

قدیمی ترین و بزرگ ترین شرکت حمل بار و اثاثیه منزل و کالای اداری و تجاری در محله پاسداران تهران با پرسنلی خوش اخلاق و مجرب با ۳۰ سال سابقه درخشان همراه با کامیون های بزرگ و تعرفه های واقعی … باربری پاسداران با مدیریت قوی و منظم توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند.

 اثاث کشی را از ما بخواهید با مناسب ترین

قیمت در شهران شمالی وجنوبی

وانت   نیسان خاور مسقف  کامیون مسقف 

حمل بار به تمامی شهرستانهای ایران

با۲۰میلیون تومان بیمه بارنامه رایگان

تلفن تماس ۲۴ساعته شبانه روزی

باربری در پاسداران چیدمان وسایل

ماشین های جدید و VIP باربری  پاسداران مخصوص امر اثاث کشی هستند پس برای این مهم اتاق بار ماشین های باربری ملی تهران با موکت و لایه نرم مقاوم سازی شده است تا در صورت برخورد های نادر وسایل با اتاق بار دیگر آسیبی به آن ها نرسد. همچنین پرسنل بارچین فعال در اتوبار پاسداران تهران بهترین و امنترین چیدن بار را برای شما انجام می دهد.

باربری در پاسداران و بسته بندی اثاث

برای جابجایی میز و صندل های ناهار خوری و مبلمان های سلطنتی از تکنیک های جدید تری استفاده می کند و برای بسته بندی کردن این قبیل از وسایل با ارزش و قیمتی که اهمیت زیادی در بین خانواده های عزیز دارد توجه بسیاری کرده و با بکارگیری و بکار بستن نیرو های جوان و آموزش دیده بدون کوچک ترین خسارات وسایل را تا مقصد حمل کرده و رضایت مندی مشتری را جلب می نماید

استفاده از بهترین وسایل بسته بندی استاندارد شامل فوم، استرچ رپ، بابل رپ و ….

تهران ملی متخصص در حمل اثاثیه منزل , شرکت ها, ادارات , جهیزیه عروس , مبلمان ,یخجال ساید بای ساید , گاوصندوق شما با بیمه و بارنامه ی دولتی شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.

کار را به کاردان بسپارید

شماره های تماس مناطق شمال تهران

اتوبار پاسداران و باربری پاسداران

۲۲۷۲۲۹۷۴

۸۸۵۶۲۵۷۹

مدیریت:۰۹۱۲۹۵۸۲۵۲۲

با خیالی آسوده کلیه امورات حمل بار خود را به ما بسپارید و خاطره خوبی از اسباب کشی داشته باشید.

باربری -اتوبار پاسداران- باربری تهرانباربری تهران ملی –  باربری در پاسداران تهران

امنیت اثاث با اتوبار پاسداران

آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اید که هنگام  اثاث کشی باید تمام نکات ایمنی از جانب خود مشتری و شرکت ارائه دهنده خدمات باربری  رعایت شود تا مبادا متحمل ضرر و زیان مالی بشوید ؟ بله این نکته در اثاث کشی و باربری بسیار مهم و حائز اهمیت است ، ما در باربری پاسداران و اتوبار پاسداران تهران با انتخاب بهترین تجهیزات باربری و بسته بندی – گزینش بهترین نیروهای کار ، و بیمه نامه های باربری معتبر در صدد ان هستیم اثاث کشی آسان و بدون دغدغه را برای شما عزیزان رقم بزنیم .

اتوبار پاسداران